Компанія «ТермаСтіл» є одним з передових підприємств України, що займається виробництвом і будівництвом швидкомонтованих споруд для сільськогосподарських та промислових потреб, легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК), покрівельних та фасадних матеріалів (металочерепиці, фасадних касет, металевого сайдингу, фальцевих панелей для покрівлі і т.п.), а також зварної двотаврової балки. Компанія працює на будівельному ринку України з 2006 року.

Ми робимо все можливе, щоб рухатися в ногу з часом, і беремо до уваги всі останні тенденції у сфері будівництва. Для досягнення оптимальних результатів роботи ми використовуємо найсучасніше програмне забезпечення, яке дає можливість здійснювати швидке та високотехнологічне виробництво.

Ключем успіху компанії є: постійні інвестиції та вдосконалення технологій, а також висококваліфікований персонал, адже кожен робітник компанії «ТермаСтіл» - експерт своєї справи. Компанія пройшла процес сертифікації ISO 3834-2 (Системи менеджменту якості в процесах зварювання) і скорегувала свою діяльність відповідно до європейських стандартів EN 1090-2.

У 2015 році компанія «ТермаСтіл» успішно пройшла сертифікацію відповідно до ISO 9001:2008 (Система менеджменту якості) у сфері проектування, виробництва і зведення будівель і конструкцій із металоконструкцій та ЛСТК, виготовлення зварної двотаврової балки, виробництва і реалізації металічної продукції, а також комплектації будматеріалами.

Напрямки діяльності:

  • проектування споруд і конструкцій індустріального і цивільного призначення з металу по всій Україні;
  • виробництво і будівництво швидкомонтованих будівель (ШМБ);
  • проектування, виготовлення і монтаж легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК);
  • виготовлення зварної двотаврової балки і металевих конструкцій різного призначення;
  • виготовлення, доставка і монтаж фасадних і покрівельних матеріалі (металочерепиці, профнастилу, фасадних касет та ромбів, а також інших комплектуючих);