Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Все для покрівлі — купити в Україні з доставкою

Майже всі будівництва закінчуються етапом монтажа покрівлі. Саме від якості цього етапу залежить скільки буде слугувати будівля. Компанія ТермаСтіл пропонує вибір найбільш якісних та довговічних покрівельних матеріалів: 

  • Покрівельне покриття. Широкий ассортимент, починаючи від металевих матеріалів (фальц, профнастил, металочерепиця), так і м'яка покрівля (бітумна черепиця). А саме цей матеріал є основним для даху.
  • Підпокрівельні плівки та мембрани. Це саме ті матеріали які захищають утпелювач, крокви і т.д. від намокання, корозії та передчасного руйнування.
  • Утеплювач. Один з найпопулярніших матеріалів в останні часи, адже допомагає заощадити значні кошти протягом всього часу екслуатації будівлі.
  • Різноманітні добірні елементи. До таких комплектуючих відносять різноманітні планки, для вітрозахисту, захисту підвіконня та ін., вентиляційна сітка, снігорізи.
  • Водостічна система. Головне завдання водостічної системи - відводити воду від стін та фундаменту, тим самим захищаючи іх. 

Купити покрівельні матеріали в інтернет-магазині

Покупка всього в інтернет-магазинах економить найголовніший ресурс людини - час, не потрібно їхати кудись, обирати серед тисяч магазинів та виробників. Та завдяки багатьом факторам ціна буде нижче. 

На нашому сайті у Вас є можливість ознайомитись з основними характеристиками, фото, асортиментом, відгуками клієнтів. Якщо у Вас з'явились додаткові запитання ви можете задати їх в нашій відкритій лінії (або вайбер, телеграм ботах) або зателефонувати на нашу горячу лінію, наші працівники люб'язно нададуть кваліфіковані  відповіді на будь-які запитання.

Вгору