Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Газобетон — купити в Україні з доставкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Газобетонні блоки – унікальний продукт на будівельному ринку

Газобетонні блоки – це унікальний продукт на будівельному ринку, що відкрив нові можливості в галузі енергозберігаючого будівництва. Компанія Термастіл пропонує газобетонні блоки ТМ AEROC – що представляють собою конструкційно- теплоізоляційний газобетон автоклавного ствердіння щільністю 300 кг\м3 та міцністю на стискання не менше 2,5 мПа. Сфера застосування газобетонних блоків – будівництво житлових та комерційних об’єктів. Адже саме завдяки використанню даного будівельного матеріалу, можна значно збільшити швидкість монтажу споруди, за рахунок точної геометрії та великих розмірів блоку. А висока енергоефективність газоблока допомагає заощадити на додатковому утепленню фасаду. 

Монтаж газобетонних блоків

Монтаж газобетонних блоків проводиться доволі просто, адже на кожному виробі є спеціальні кармани для зручності захвату. Також не дивлячись на високу міцність та щільність виробу, газобетонний блок можна легко розрізати або розпиляти ручним інструментом, в результаті чого можна отримати блоки нестандартних розмірів та форми. 

Переваги газобетонних блоків

Переваги газобетонних блоків, що пропонує ГК Термастіл:

  • Економічність та доступність;

  • Простота монтажу;

  • Негорючість.

Газобетонні блоки ТМ AEROC, що представляє компанія Термастіл використовують як для будівництва фасадів, так і в якості міжкімнатних перегородок. За рахунок їх повної негорючості та екологічності таке житло можна вважати абсолютно безпечним. Та головною особлив

  • Екологічність;

  • Теплоізоляція;

  • Шумоізоляція;

істю і перевагою газобетонних блоків являється їх стійкість до біологічного впливу, тобто їх поверхня є неблагоприємною для розвитку плісняви та грибків, і не потребує обробки антисептиком.

Як придбати газобетонні блоки

Зробити замовлення по газобетонним блокам Ви можете в інтернет магазині Термастіл. Після оформлення заявки наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей замовлення та способу доставки, а також допоможе вам розрахувати необхідну кількість матеріалу.

Вгору
,