Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Металевий сайдинг — купити в Україні з доставкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Металевий сайдинг

Металевий сайдинг – сучасний матеріал для оздоблення стін. Він покращує естетичний вигляд фасаду будівлі та захищає стіни від псування, а також відіграє значну роль в теплоізоляції, за рахунок запобігання тепловіддачі. Металевий сайдинг під дерево здобув високу популярність протягом останніх років. Адже завдяки такому варіанту оздоблення – будівля отримує чіткі та рівні контури. Найчастіше сайдинг застосовують для оздоблення стін будинків, приватних та офісних будівель.

Металосайдинг за типом кріплення ділиться на два види: вертикальний та горизонтальний. 

Вертикальний металосайдинг найчастіше використовується для обшивки нежитлових приміщень (торгових павільйонів, заправок, кафе, автомийок та інших промислових об’єктів. 

Горизонтальний металосайдинг застосовують для облицювання будинків, альтанок, гаражів, церков та ряду будівель житлового призначення.

Компанія Термастіл пропонує металевий сайдинг власного виробництва та добірні елементи необхідні для якісного монтажу.

Найбільш популярними на сьогодні:

  • Зруб дерев’яний: металосайдинг, що в точності імітує дерев’яні бруси. Та надає будівлі вигляду ідентичного зі зрубом. Та на відміну від дерева, металосайдинг не потребує надмірного догляду та додаткової обробки, яка є необхідною у випадку з використанням натурального дерева. Компанія Термастіл пропонує широку палітру кольорів та можливість замовлення індивідуальних розмірів, що дозволить вам мінімізувати відходну частину та значно спростить процес монтажу. У випадку оздоблення стіни металосайдингом в цілях теплоізоляції, Термастіл пропонує базальтову та мінеральну вату, дюбелі для кріплення, а також плівки й мембрани на будь-який смак.

  • Корабельна дошка: двосекційна панель, що імітує вигляд струганих дошок зі зрізаним кутом. Своєю назвою цей вид металосайдингу завдячує схожістю з обшивкою лицьової частини борту корабля. Компанія Термастіл виготовляє корабельну дошку з металу товщиною 0,4 мм- 0,5 мм та довжиною панелей від 0,5 м до 6 м. З можливістю порізки по індивідуальним розмірам. 

  • Дошка: представляє собою плоску панель з двома ребрами жорсткості, що оснащена замком та захватом для елементів кріплення. Даний тип металосайдингу підходить як для вертикального, так і горизонтального способу монтажу. Металосайдинг Дошка однаково успішно використовують при заміському будівництві котеджів та будинків, облицюванні стін адміністративних будівель, торгових центрів та промислових об’єктів. Також з успіхом використовують для внутрішнього оздоблення стін. Власне виробництво компанії Термастіл дає змогу виготовлення металосайдингу по індивідуальних проектах замовника та підбір необхідних добірних елементів і кріплень. 

Для виробництва металосайдингу, компанія Термастіл використовує метал європейського виробництва. Що відповідає високим стандартам якості та не піддається впливу оточуючого середовища. На відміну від дерева, металосайдинг не потребує додаткової обробки та просочення, адже являється негорючим та стійким до впливу температур. Термастіл пропонує використовувати металосайдинг як з додатковими теплоізоляційними матеріалами (мінеральна вата, плівки та мембрани), так і без додаткової ізоляції. Особливість системи кріплення дозволяє застосовувати металосайдинг без додаткового вирівнювання стін. 

Оформлюйте замовлення за допомогою інтернет-магазину чи мобільного додатку Термастіл та отримуйте ряд переваг. А професійна команда співробітників прорахує необхідну кількість матеріалу та запропонує необхідні добірні елементи і комплектуючі, що значно спрощують процес монтажу.

Вгору
,