Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вікна!

Мансардні вікна за останні роки стали одним з необхідним атрибутом сучасного будівництва. Новітні конструктивні рішення, надійність, дизайн, комфортна експлуатації протягом довгих років це ті показники, яким якісні мансардні вікна мають відповідати. Завдяки тому, що вікно встановлене на площині даху, воно пропускає більше сонячного світла при меншій площині отвору, якщо порівнювати з традиційними вікнами. Це забезпечує природнє освітлення та вентиляцію приміщення природнім повітрям, хоч вікно і повність закрите, за рахунок вбудованого вентиляційного клапану (вентиляційна щилина).

Мансардні вікна в Україні знайшли велике застосування, як при забудові нових жилих будинків, так і при реконсутркції старих горищних приміщень. 

Свою назву мансардні вікна отримали від відомого французького архітектора Франсуа Мансара, оскільки він був новатором у сфері вікон, адже у нього з'явилась ідея зробити з горища мансардне, житлове приміщення. Зазвичай такі горища, чи мансарди, були темними та спекотними кімнатами без вентиляції, де, як правило, проживали бідні люди. І для забезпечення природнього світла і повітря в жилі будинки почали встановляти мансардні вікна. Така технологія зарекомендовала себе як заощаджливе рішення яке прослугує довгі роки та подарує комфорт при цьому максмально економно буде використана площа будинку.

В інтернет-магазині компанії ТермаСтіл представленні всі матеріали які потрібні для встановлення та експлуатації найрізноманітніших вікон. Це такі види продукції як:

Зателефонувавши нам, чи зробивши замовлення Ви отримаєте професійну допомогу з підбору всіх потрібних матеріалів. 

Вгору